1. Encounter 11. Bölüm

  Encounter 11. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  Encounter 11. Bölüm 9.8 / 10 5 kullanıcı oyu.
  9.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    181

 1. Encounter

  Encounter

  İMDb : 10 16 Bölüm

      10   1.447

  Cha Soo Hyun(Song Hye Kyo)bir politikacının kızıdır.Kolejden mezun olduktan sonra zengin bir holdingin oğluyla politikacı babasının yararına olan sevgisiz bir evlilik yapar ve bu evlilikten bir çocuk sahibi olur.Bir süre sonra Cha Soo Hyun bu evliliği bitirir.O şimdi boşanmış bir kadındır.Kim Jin Hyeok(Park Bo Gum)sıradan genç bir adamdır.Hayatını kazanmak için çeşitli yarı zamanlı işlerde çalışıyor ancak bir yandanda düzenli bir iş arıyordur.Yurtdışına bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Orada Cha Soo Hyun ile tanışır ve ikili kendilerini karmaşık bir aşk hikayesinin içinde bulur.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 남자친구
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.11.2018
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/encounter/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
 1. avatar
    Mine 11 Ocak 2019 23:16:53

  Eski eşin atağa geçmesi ve dizinin kötü bitme ihtimali beni korkutuyor. Orta yaş grubu bayanların kendinden bir şeyler bulduğu bir dizi olduğunu düşünüyorum. Sonunda endişe ettiğim, Küçük tebessümlerle izlediğim güzel bir bölümdü.

 2. avatar
    han ha ra 15 Ocak 2019 16:04:59
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Ahh nerden başlasam da anlatsam bu bölümü…en çok üzüldüğüm bu seviye farkı olayları,bu yüzden ailelerin kendini küçük veya büyük görmesi,bu yüzden çekilen sıkıntılar vs… Jin hyu’a çok büyük sorumluluk düşücek gibi görünüyor bu çevresel etkilerle mücadelede. Jin hyuk’un dediği gibi ‘Kalbim tamamen seninle dolu.Ben arkadaşların,sevdiklerin gibi kaybolup,yok olmayacağım.’ <3

Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır. Asyafanatikleri. Sitemizde Yayınlanan Dizi ve Filmler Sunucumuzda Barınmamaktadır. En iyi kalitede Film Dizi .Chrome ile Seyredilir.Reklam ve iletişim için mail adresimiz : [email protected]
Reklam Sponsoru : [email protected]